
Гібридне ДБЖ 6000Вт , 48В + МППТ на 6 кВт, ISMPPT BFP DOU 6000(dual output)+wifi module, AXIOMA ene
- В наявності
- Код: 68,09522
31 400 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Представник ISMPPT - лінійки сонячних інверторів для PV-систем від відомого виробника AXIOMA energy. Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 6кВт призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД є одним з кращих інверторів для сонячних електростанцій.
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги. Відмітна особливість пристроїв з індексом BFР - здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV.
Особливості продукту:
- Максимальний вхідний струм PV 27 А
- Два виходи для інтелектуального керування навантаженням
- Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (додаток доступний)
- Функція незалежності від акумулятора
- Налаштовуване світлодіодне кільце стану з RGB-підсвічуванням
- Сенсорна кнопка з кольоровим РК-дисплеєм 4,3 дюйми
- Широкий діапазон напруги вхідного постійного струму
- Зарезервований порт з’вязку для BMS
- Паралельна робота до 9 одиниць
Технічні характеристики:
| Модель | ISMPPT BFP DOU 6000 |
| Номінальна потужність | 6000 ВА/6000 Вт |
| Вхід | |
| Напруга | 230 В |
| Діапазон напруги, що обирається | 170-280 В (для ПК) 90-280 В (для побутової техніки) |
| Діапазон частот | 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення) |
| Вихід | |
| Напруга змінного струму (Режим акумулятора) | 230 В ± 5% |
| Перевантажувальна здатність | 5с@≥150% навантаження; 10с@110%-150% навантаження; 100мс@≥200% навантаженя |
| ККД (пік) | 93% |
| Час переключення | 10 мс (для ПК) 20 мс (для побутової техніки) |
| Форма сигналу | Чиста синусоїда |
| Акумулятор | |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Плаваюча напруга заряду | 54 В |
| Захист від перезаряду | 66 В |
| Зарядження від сонця та змінного струму | |
| Тип сонячного зарядного пристрою | МРРТ |
| Максимальна потужність фотоелектричної матриці | 6000 Вт |
| Діапазон МРРТ @ Робоча напруга | 120-500 В |
| Максимальна напруга х.х. фотоелектричної матриці | 500 В |
| Максимальний вихідний струм від сонячних батарей | 27 А |
| Максимальній струм сонячного заряду | 120 А |
| Максимальний струм заряду від змінного струму | 120 А |
| Фізичні параметри | |
| Розміри, Г х Ш х В (мм) | 142х295х468 |
| Вага нетто (кг) | 10 |
| Інтерфейс зв’язку | USB/RS232/RS485/WiFi/Сухий контакт |
| Середовище | |
| Вологість | 5% - 95% відносної вологості (без конденсації) |
| Робоча температура | -10 С … 50 С |
| Температура зберігання | -15 С … 60 С |
| Гарантія, міс. | 24 |
Для інвертора ISMPPT BF DOU G 6000 наполегливо рекомендуємо використовувати Комбінований Бокс Електрозахисту AXIOMA energy АС-32, DC-32 та Запобіжник акумуляторної батареї AXIOMA energy FB-160
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68,09522 |
| Артикул для відтворення на сайті | 68,09522 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кількість | 22 |
| Назва | Гібридний інвертор AXIOMA energy ДБЖ + МППТ на 6 кВт ISMPPT BFP DOU 6000 48 В 6000 Вт |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Гібридні інвертори |
| Тип гарантії | Виробник |
| Ціна | 31400.00 |
- Ціна: 31 400 ₴



