
Гібридне ДБЖ 3000Вт , 24В + МППТ на 3 кВт, ISMPPT BF 3000, AXIOMA energy
- Немає в наявності
- Код: 68,0935
14 553 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Представник ISMPPT - лінійки сонячних інверторів для PV-систем від відомого виробника AXIOMA energy. Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 3кВт призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД є одним з кращих інверторів для сонячних електростанцій.
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги. Унікальна особливість пристроїв з індексом BF - здатність працювати без аккумуляторних батарей та більш високі напруги на вході PV.
Основні переваги:
- Чистий синусоїдальний сонячний інвертор
- Вихідний коефіцієнт потужності 1
- Високий діапазон вхідної напруги PV
- Незалежна від аккумулятора конструкція
- Вбудований сонячний зарядний пристрій MPPT 80A
- Функція вирівнювання заряду АКБ для оптимізації продуктивності АКБ та продовження терміну служби
Технічні характеристики:
| Модель | ISMPPT BF 3000 |
| Номінальна потужність | 3000 ВА/3000 Вт |
| Вхід | |
| Напруга | 230 В |
| Діапазон напруги, що обирається | 170-280 В (для ПК) 90-280 В (для побутової техніки) |
| Діапазон частот | 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення) |
| Вихід | |
| Напруга змінного струму (Режим акумулятора) | 230 В ± 5% |
| Перевантажувальна здатність | 6000 ВА |
| ККД (пік) | 93% |
| Час переключення | 10 мс (для ПК) 20 мс (для побутової техніки) |
| Форма сигналу | Чиста синусоїда |
| Акумулятор | |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Плаваюча напруга заряду | 27 В |
| Захист від перезаряду | 32 В |
| Зарядження від сонця та змінного струму | |
| Максимальна напруга х.х. фотоелектричної матриці | 450 В |
| Максимальна потужність фотоелектричної матриці | 3000 Вт |
| Діапазон МРРТ @ Робоча напруга | 60-400 В |
| Максимальний вхідний струм від сонячних батарей | 13 А |
| Максимальний струм сонячного заряду | 80 А |
| Максимальній струм заряду від змінного струму | 80 А |
| Максимальний струм заряду (сонце + мережа) | 80 А |
| Фізичні параметри | |
| Розміри, Г х Ш х В (мм) | 100х288х390 |
| Вага нетто (кг) | 8 |
| Інтерфейс зв’язку | RS232 |
| Середовище | |
| Вологість | 5% - 95% відносної вологості (без конденсації) |
| Робоча температура | -10 С … 50 С |
| Температура зберігання | -15 С … 60 С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68,0935 |
| Артикул для відтворення на сайті | 68,0935 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center, Rozetka Feed |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Одиниці виміру | шт. |
| Назва | Гібридний інвертор ДБЖ 3000 Вт, 24 В + МППТ на 3 кВт, ISMPPT BF 3000, AXIOMA energy |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Гібридні інвертори |
| Тип гарантії | Виробник |
| Ціна | 14553.00 |
- Ціна: 14 553 ₴


