
Гібридне ДБЖ 8000Вт, 48В+2 МППТ на 8кВт, ISMPPT BFP G 8000(grid tie) wifi+parallel, AXIOMA energy
- В наявності
- Код: 68,09541
46 923 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Представник ISMPPT - лінійки сонячних інверторів для PV-систем від відомого виробника AXIOMA energy. Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 8кВт призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД є одним з кращих інверторів для сонячних електростанцій.
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги. Відмітна особливість пристроїв з індексом BFР - здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV, а також можливість роботи в паралель до 6 інверторів.
Особливості продукту:
- Може «продавати» електроенергію в мережу.
(Наявна лише можливість включити/виключити передачу електроенергії в мережу. Немає статистики продажу) -
Паралельна робота до 6 одиниць (набір для паралельного з'єднання інверторів входить в комплектацію)
- Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступний додаток)
-
Інвертор із чистою синусоїдою
-
2 МППТ трекера
-
Підтримує функцію USB On-the-Go
-
Зарезервований порт для BMS (RS485, CAN-BUS або RS232)
-
Незалежна конструкція (може працювати без аккумулятора)
-
Системна інформація роботи інвертора зберігається в журналі подій
-
Широкий діапазон вхідної напруги від сонячних батарей
-
Змінна конструкція вентилятора для простоти обслуговування
-
Настроюваний таймер використання виходу AC/PV та встановлення пріоритетів
-
Великий зарядний струм для заряджання акумулятора, pозмір струму регулюється
-
Сумісність із електромережею або входом генератора
-
Вбудований комплект захисту від пилу
-
Вбудований вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора тощо.
Технічні характеристики:
| Модель | ISMPPT BFP G 8000 |
| Номінальна потужність | 8000VA/8000W |
| Паралельна здатність | Так, до 6 одиніць (модуль для паралельного включення інверторів входить до комплектації) |
| Вхідні дані | |
| Напруга | 230 VAC |
| Діапазон робочої напруги | 170-280 VAC змінного струму (для персональних комп'ютерів); 90-280 VAC змінного струму (для побутової техніки) |
| Діапазон частот | 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення) |
| Вихідні дані | |
| Регулювання напруги змінного струму (Акумуляторний режим) | 230VAC ± 5% |
| Перенапруга | 16000VA |
| Ефективність (пікова) | 93% |
| Час переключення між джерелами живлення (акумулятор/мережа) | 15 мс (для персональних комп’ютерів); 20 мс (для побутової техніки) |
| Форма хвилі | Чиста синусоїда |
| Споживання електроенергії без навантаження | < 70W |
| Напруга постійного струму | 12 VDC ± 5%, 100W |
| Акумулятор | |
| Напруга батареї | 48 VDC |
| Плаваюча напруга заряду | 54 VDC |
| Захист від перезаряду | 66 VDC |
| Сонячний зарядний пристрій і зарядний пристрій змінного струму | |
| Тип сонячного зарядного пристрою | MPPT |
| Максимальна потужність PV масиву | 8000W (4000W x 2) |
| Діапазон MPPT при робочій напрузі | 90 ~ 450 VDC |
| Максимальна напруга холостого ходу PV масиву | 500 VDC |
| Максимальний вхідний струм від сонячних батарей | 18А х 2 |
| Максимальний сонячний зарядний струм | 150A |
| Максимальний зарядний струм змінного струму | 120A |
| Максимальний зарядний струм | 150A |
| Фізичні дані | |
| Розміри, Г х Ш х В (мм) | 158.4 x 502.5 x 530.8 |
| Вага (кг) | 20 |
| Комунікаційний інтерфейс | USB/RS232/RS485/WiFi/Сухий контакт |
| Робоче середовище | |
| Вологість | Відносна вологість від 5% до 95% (без конденсації) |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -15°C до 60°C |
| Рівень захисту | ІР20 |
| Стандарти | |
| Стандарти безпеки | СЕ |
ля інвертора ISMPPT BFP G 8000 наполегливо рекомендуємо використовувати Комбінований Бокс Електрозахисту AXIOMA energy АС-40, DC-32-2 та Запобіжник акумуляторної батареї AXIOMA energy FB-200
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68,09541 |
| Артикул для відтворення на сайті | 68,09541 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кількість | 37 |
| Назва | Гібридний ДБЖ 8000 Вт, 48 В + 2 МППТ на 8 кВт, ISMPPT BFP G 8000 (grid tie) wifi + parallel, AXIOMA energy |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Гібридні інвертори |
| Тип гарантії | Виробник |
| Ціна | 46923.00 |
- Ціна: 46 923 ₴










