
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
- В наявності
- Код: 100407
41 999 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
- Компресор Inverter
- Холодоагент R32
- Холодопродуктивність, Bт 6810
- Теплопродуктивність, Bт 6870
- Температурный режим: обігрів -20~ +30/ охолодження 0 ~ +53

Відеоогляд:
Сучасна модель для європейського ринку, що поєднує у собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень у питаннях зниження рівня шуму та підвищення енергоефективності. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною смужкою.
Інверторний компресор, холодоагент R32, низький рівень шуму від 22 dB, клас енергоефективності А++, робота на обігрів до -20°C, робота на охолодження до -15°C, покриття Blue Fin, панель із прихованим дисплеєм, стандартний фільтр, опція - WiFi, функція автоматичного перезапуску та осушення та багато інших цікавих функцій.
Унікальні переваги TCL TAC-...CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Подвійна дренажна конструкція, за бажанням, дренаж приєднується ліворуч або праворуч.
Покриття Blue Fin – захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища.
Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною передньою панеллю створить неповторний дизайн вашого будинку.
Відсутність зв'язку між конденсатом та електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином підвищує його безпеку.
Алгоритм штучного інверторного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури та працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність.
Дружній для довкілля фреон R32. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Інверторний компресор, до 50% економічніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і має плавне регулювання потужності.
Управління та комфорт TCL TAC-...CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Автопривод горизонтальні жалюзі. Управління жалюзі для регулювання напряму потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта управління
Wifi керування (опція). Опціонально кондиціонер може бути обладнаний модулем зв'язку Wi-Fi для можливості дистанційного керування через смартфон або планшет, перебуваючи як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет. Wi-Fi модуль не входить у комплект поставки кондиціонера/купується як опція Wifi управління (опція)
![]()
Низький рівень шуму. Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні та дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям стороннього шуму
5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступінчастого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого та придатного для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів та високого теплового навантаження.
Розумний потік повітря. У режимі охолодження холодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дмухати на ноги.
Системні функції TCL TAC-...CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Незалежне осушення. При включенні режиму осушування відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, що перешкоджає появі корозії та дозволяє продовжити термін служби агрегату.
Режим розумного розморожування. В автоматичному режимі знижується кількість і довжина циклів розморожування для запобігання зледеніння теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде зупинена і на дисплеї з'явиться код несправності.
Запам'ятовування становища жалюзі. Після чергового ввімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до вимкнення. Якщо встановлено режим постійного коливання, він також активуватиметься.
Економний режим. Режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна скоригується автоматично на 2°С для економії електроенергії, при цьому кондиціонер продовжить функціонувати в раніше встановленому режимі.
Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP на пульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодження/обігрів призведе до збільшення/зниження температури на 1°С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично вимкнено.
Аварійна кнопка Дозволяє увімк./вимк. кондиціонер у разі присутності несправності або втрати пульта управління, як з колишніми налаштуваннями та раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрів), так і переключити режим роботи, за бажанням користувача.
Таймер 24г. Є можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.
Авторестарт. Після відновлення електроживлення кондиціонер автоматично увімкнеться з тими налаштуваннями, які були на момент вимкнення живлення.
Теплий старт. При використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде увімкнений лише після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
Низькотемпературний режим (обігрів). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря нижче 0°С.
Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі охолодження при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
Super Turbo Start. Завдяки цій функції, в режимі охолодження можливе швидке зниження температури на виході з внутрішнього блоку з 27 до 18°С за 30 сек. А в режимі обігріву підвищення температури з 20 до 40 ° С за 60 сек. Натисніть кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
Сильне охолодження. Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера у режимі охолодження за нормальної температури довкілля 50°С. Кондиціонер продовжить безперервно працювати до температури навколишнього середовища 60°С.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6870 Вт |
| Потужність охолодження | 6810 Вт |
| Потік повітря | 980 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 43.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Електростатичний фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1005 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 340 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 845 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2063 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2257 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.1 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -20 - +53 |
| Колір | Білий |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрів, Автоматичний, Вентилятор, Осушення, Нічний |
| Енергоефективність холод | A++ |
| Енергоефективність тепло | A+ |
- Ціна: 41 999 ₴










