
Кондиціонер TCL Elite Series XA82 TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi
- В наявності
- Код: 100415
20 699 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиціонер TCL Elite Series XA82 TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi
- Компресор Inverter
- Холодоагент R32
- Холодопродуктивність, Bт 2600
- Теплопродуктивність, Bт 2610
- Температурний режим: обігрівання -20~ +30/ охолодження 0 ~ +53
- Площа, м2 до 30
Інверторна спліт-система XA82IN – модель розроблена для європейського ринку. Кондиціонери володіють оптимальною потужністю, якісними матеріалами та необхідними функціями для забезпечення комфорту в приміщенні. Має тонкий та елегантний дизайн чорного кольору з дзеркальною панеллю. Новий ергономічний пульт керування у комплекті. Працює на новому озонобезпечному холодоагенті R32. Вбудований Wi-Fi модуль.
НАДІЙНІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ:
- Аварійна кнопка. Дозволяє увімк./вимк. кондиціонер в разі присутності несправності або втрати пульта керування, як з колишніми налаштуваннями і в раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрів), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
- Підтримка теплого приміщення +8°C. Цей режим не дає знизитися температурі у приміщенні нижче +8°C, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
- Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
- Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища. Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°С. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°С.
- Безпечна конструкція. Відсутність зв’язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином, підвищує його безпеку.
- Інверторний компресор. нверторний компресор, до 50% економічніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.стандартам.
- Холодоагент R32. Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності .Повна відповідність європейським екологічнимстандартам.
- Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
- Режим розумного відтаювання. В автоматичному режимі знижується кількість і протяжність циклів розмерзання для запобігання обмерзання теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
- Super Turbo Start. Завдяки цiй функцiї, в режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек. Необхідно натиснути кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
- Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі охолодження при температурах зовнішнього повітря нижче або дорівнює 0°С.
- Низькотемпературний режим (обігрів). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря нижче 0°С.
- Покриття Blue Fin. Покриття Blue Fin - захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Авторестарт. Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично увімкнеться знову з тими налаштуваннями, які були на момент відключення електроживлення.
- Режим генератора. Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні.
- Турбо режим. Режим високої потужності активує максимальну продуктивність кондиціонера в заданому режимі роботи і дозволяє швидше досягти необхідної температури. Функціонування в даному режимі не перевищує 15 хвилин.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ:
-
1W в режимі очікування. Споживання енергії оптимізоване на рівні 1 Вт, коли кондиціонер увімкнений до електромережі, але перебуває в режимі очікування.
-
Інтелектуальний ЕКО режим. Активуючи інтелектуальний ЕКО режим, кондиціонер автоматично працює в найбільш ефективному та енергозберігаючому режимі, водночас підтримуючи комфортні умови в приміщенні.
-
T-AI Energy Saving. Автоматично оптимізує роботу системи для зменшення споживання електроенергії до 37%+.
КЕРУВАННЯ ТА КОМФОРТ:
- Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP напульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодження/обігрів призведе до збільшення/зниження температури на 1°С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.
- Розумний потік повітря. В режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. В режимі обігріву, тепле повітря спрямовано вниз, щоб дути на ноги.
- Запам’ятовування положення жалюзі. Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо був встановлений режим постійного коливання, він буде також активований.
- Комфортне охолодження. У кондиціонері реалізована сучасна система керування холодильним контуром, яка запобігає пересушуванню повітря в процесі роботи і зберігає комфортну вологість у приміщенні, що обслуговується.
- Низький рівень шуму. Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні і дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям до стороннього шуму.
- I Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.
- IoT Wi Fi керування. IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою єдиного додатку, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
- Smart Vector Airflow. Smart Vector Airflow - налаштування розумних векторів повітряного потоку.
- Теплий старт. При використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
- Таймер 24 години. Присутня можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.
- 7 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 7 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і підходящого для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.

Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
ЗДОРОВ'Я:
- Самоочищення. Функція «Самоочищення» передбачає видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація. Час повного очищення - 30 хв.
- Незалежне осушення. При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
КОНСТРУКЦІЯ:
- Унікальний дизайн внутрішнього блоку. Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною фронтальною панеллю, створить неповторний дизайн вашого дому.
- Світлодіодний дисплей. Великий дисплей полегшує налаштування та керування кондиціонером.
- Підсвічування пульта. При затисканні будь-якої клавіші на 3 секунди загорається підсвічування екрану, що дозволяє комфортно користуватися пультом навіть вночі.
- Подвійний дренаж. Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.

IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2610 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Потік повітря | 420 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 24 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Плазмовий фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 670 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 767 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 825 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.1 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -20 - +53 |
| Колір | Чорний глянець |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрів, Автоматичний, Вентилятор, Осушення, Нічний |
| Енергоефективність холод | A++ |
| Енергоефективність тепло | А + |
- Ціна: 20 699 ₴










