
Кондиціонер GREE Clivia inverter Black R-32 GWH12AUCXB-K6DNA1A
- В наявності
- Код: 101638
34 999 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиціонер GREE Clivia inverter Black R-32 GWH12AUCXB-K6DNA1A
- Тип компресора: Інвертор
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Рекомендована площа 35 кв.м
- Холодопродуктивність: 3.51 кВт
- Теплопродуктивність: 3.81 кВт
- Макс. потужність споживання на охолодження, кВт: 0.989
- Макс. потужність споживання на обігрівання, кВт: 0.977
- клас енергоефективності A +++
- Фреон: R32
- Цвет: Чорний матовий
Компанія Gree пропонує дизайнерську серію найновіших побутових спліт-систем настінного типу Clivia, представлену у двох кольорах Black DC Inverter та Blue DC Inverter.
Моделі цієї серії, підійдуть до інтер’єрів в сучасному стилі.
Він подобається всім: тим, хто хоче замаскувати пристрій, інтегрувавши його в меблі, і тим, хто хоче підкреслити його дизайном і унікальною обробкою, що складається з багатьох дуже тонких ліній з матовим ефектом. Прикрашений сріблястими деталями, який насправді унікальний, ненав’язливий і дуже особливий.
Навіть пульт дистанційного керування має модний дизайн високого рівня, велику увагу до деталей, сенсорні клавіші, призначені для окремих функцій, для максимальної зручності використання. Абсолютно чорний, щоб відповідати кольору панелі внутрішнього блоку.
Моделі даної серії поєднують в собі сучасні технології і високу якість збирання GREE, функціонують на фреоні R- 32, оснащені модулем Wi-FI.
Інноваційна технологія G-AI, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Clivia, використовує алгоритм AI, який поєднує інтелектуальне навчання та оптимальне керування системою. Алгоритм в реальному часі змінює та оптимізує роботу кондиціонера для найвигіднішої стратегії енергозбереження. Технологія G-AI заощаджує до 10% енергії на рік, що підтверджено незалежним міжнародним сертифікатом Intertek
Особливості Gree представленої серії:
- здатний обслуговувати житлові та офісні приміщення площею до 70м²
- робота на обігрів до – 25°С
- оснащена wi-fi модулем;
- покриття теплообмінника Blue Fin;
- система самодіагностики і очищення;
- клас енергоефективності A +++ (GWH09AUCXB-K6DNA1A);
- елегантний дизайн;
- відкладений вмк/вимк;
- нічний режим- дозволить знизити рівень шуму;
- керування горизонтальними та вертикальними жалюзі;
- УФ стерилізація;
- генератор Cold Plazma.
| МОДЕЛЬ | GWH09AUCXB-K6DNA1A | GWH12AUCXB-K6DNA1A | GWH18AUDXD-K6DNA1A | GWH24AUDXF-K6DNA1A | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Основні параметри | |||||||
| Продуктивність (холод) | кВт | 2.7000 | 3.51 | 5.3 | 7.1 | ||
| Продуктивність (тепло) | кВт | 3.0000 | 3.81 | 5.35 | 7.3 | ||
| EER/COP | значення | 4,03/4,41 | 3,55/3,9 | 3,35/3,84 | 3,51/3,9 | ||
| Напруга живлення | V-Ph-Hz | 1Ph, (220-240)V, 50Hz | 1Ph, (220-240)V, 50Hz | 1Ph, (220-240)V, 50Hz | 1Ph, (220-240)V, 50Hz | ||
| Споживана потужність (холод) | Вт | 670 | 989 | 1582 | 2030 | ||
| Споживана потужність (тепло) | Вт | 680 | 977 | 1393 | 1870 | ||
| Витрата повітря | м3/г | 610/570/540/470/440/420/390/ | 680/620/560/490/450/420/390/ | 1000/850/760/650/580/520/450 | 1000/850/760/580/520/450/400/280 | ||
| Фреон | тип | R32 | R32 | R32 | R32 | ||
| Внутрішній блок | |||||||
| Рівень шуму | дБ (А) | 38/37/34/31/26/23/22 | 41/38/36/33/30/27/25 | 45/42/40/37/34/29/26/ | 48/44/41/40/38/36/33 | ||
| Габарити | мм | 837×293×200 | 837×293×200 | 993×311×222 | 993×311×222 | ||
| Вага | кг | 9.5 | 9.5 | 12.5 | 13 | ||
| Зовнішній блок | |||||||
| Рівень шуму | дБ (А) | 50 | 52 | 56 | 59 | ||
| Діаметр труб (газ) | мм | 9 | 9 | 12 | 16 | ||
| Діаметр труб (рідина) | мм | 6 | 6 | 6 | 6 | ||
| Габарити | мм | 732×555×330 | 732×555×330 | 802×555×350 | 958×660×402 | ||
| Вага | кг | 25 | 28 | 31.5 | 45 | ||
| Максимальна довжина магістралі | м | 15 | 15 | 25 | 25 | ||
| Максимальний перепад висот | м | 10 | 10 | 10 | 10 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3810 Вт |
| Потужність охолодження | 3510 Вт |
| Потік повітря | 680 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 977 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 989 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP (робота на обігрів) | 3.9 |
| EER (робота на охолодження) | 3.55 |
| UV-лампа (ультрафіолетова стерилізація) | Да |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -25 - +50 °С |
| Колір | Чорний матовий |
| Енергоефективність холод | A+++ |
| управління жалюзями горизонтальне вертикальне | Да |
- Ціна: 34 999 ₴






