
Кондиціонер TCL Ocarina BreezeIN Series TPH11 TAC-09CHSD/TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
- В наявності
- Код: 1004501
21 299 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиціонер TCL Ocarina BreezeIN Series TPH11 TAC-09CHSD/TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
- Компресор Invereter/Heat pump
- Холодоагент R32
- Холодопродуктивність, Bт 2600
- Теплопродуктивність, Bт 2630
- Температурный режим: обігрів -30~ +30/ охолодження -15~ +53
- Площа, м² до 30
Тепловий насос TPH11IHB – модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну і енергозберігаючих технологій («А++»). В комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C.
Відмінні особливості:
Підтримка теплого приміщення +8°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури та працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність.
Самоочищення. Функція «Самоочищення» передбачає видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація. Час повного очищення - 30 хв.
Холодоагент R32. Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності .Повна відповідність європейським екологічнимстандартам.
Унікальний дизайн внутрішнього блоку
Smart Gentle Wind- вертикальні жалюзі закриваються, мікро-отвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на більш м’який.
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою єдиного додатку, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Високотемпературний режим (охолодження). Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°С. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища. 60°С.
Низькотемпературний режим (обігрів). До -30°C зовнішніх температур.
Теплий старт. HEAT PUMP. При використанні режиму обігріву вентилятор внутрішнього блоку буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блоку, що дозволить запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
Smart Vector Airflow- налаштування розумних векторів повітряного потоку.
Ефект Коанди - досягнення ефекту завдяки збільшеній горизонтальній ламелі. Потік повітря стає довшим та ширшим.
Розумний потік повітря. В режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. В режимі обігріву, тепле повітря спрямовано вниз, щоб дути на ноги.
Самодіагностика. Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
I Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.
Режим генератора. Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні.

В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.

Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2630 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Потік повітря | 560 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 28 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Плазмовий фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 777 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 706 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 802 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.3 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -30-+ 53`C |
| Енергоефективність обігрів | А + |
| Колір | Білий матовий |
| Компресор | GMCC |
| Рівень шуму зовнішній блок, дБ | 50 |
| Енергоефективність холод | A++ |
- Ціна: 21 299 ₴










