
влевовправо
Кондиціонер NC clima Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu
- В наявності
- Код: 102216
25 999 ₴
+380 (67) 429-09-01
офіс
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кондиціонер NC clima Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu
- Бренд: NC clima
- Рекомендована площа, м2: 25
- Тип компресора: Інверторний
- Тип установки внутрішнього блоку: Настінний
- Потужність охолодження, кВт: 2.6
- Потужність обігріву, кВт: 2.9
- Фреон: R32
- Рівень шуму, дБ: 22
- Клас енергоефективності: А+++
- Гарантія: 24 місяців
Опис: Спліт-система NC clima Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu - Новинка 2023 року!
Нова серія спліт систем NC clima Liverpool -дизайнерська новинка від англійського бренду NC clima представлена у 2023 році - побутовий кондиціонер серія Liverpool.
Унікальний та витриманий дизайн від NC clima. Чорний, глянцевий колір внутрішнього блоку спліт системи NC clima Liverpool підкреслить сучасний інтер'єр квартири, офісу, приватного будинку або будь-якого іншого приміщення. Створить комфортні умови клімату в комбінації з інноваційними функціями.


Віддалений контроль - Wi-Fi ready.
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Liverpool присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет.

Вбудована іонізація повітря
Шляхом вбудованого блоку іонізації, спліт-система серії Liverpool ефективно очищує та дезінфікує повітря в приміщенні, що значно поліпшує мікроклімат, освіжаючи та, паралельно, видаляючи шкідливі компоненти (віруси, бактерії, алергени).

Підігрів зовнішнього блоку
Під час сильних морозів взимку, побутовий кондиціонер NC clima серії Liverpool здатний повноцінно обігріти приміщення площею до 25 метрів квадратних. Така здібність досягнута вбудованим "зимовим комплектом" (підігрів зовнішнього блоку).

Робота до -25С
Кондиціонер NC clima серії Liverpool є повноцінною альтернативою опалювальних приладів.
Енергоефективність
Енергоефективність спліт системи НС кліма Liverpool відповідає показнику А+++.
Режим GEAR
Спеціальний режим роботи спліт системи NC clima для зниження споживання енергії на 50-70%.
Компресор Toshiba
В серії Liverpool встановлено сучасний інверторний компресор від світового виробника Toshiba.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2929 Вт |
| Потужність охолодження | 2636 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Плазмовий фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 835 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 651 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 628 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4.64 |
| SEER (робота на охолодження) | 8.8 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -25 - +50 °С |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Колір | Чорний, Дзеркальний |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрів, Автоматичний, Вентилятор, Осушення, Нічний, Турборежим, Очищення повітря |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Енергоефективність холод | A+++ |
- Ціна: 25 999 ₴







