
Кондиціонер NC clima Birmingham NCI18EHBIw1eu/NCO18EHBIw1eu(-20)
- В наявності
- Код: 1004313
40 999 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиціонер NC clima Birmingham NCI18EHBIw1eu/NCO18EHBIw1eu (-20)
- Тип компресора: Інверторний
- Тип установки внутрішнього блоку: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Рекомендована площа: 35 кв.м
- Холодопродуктивність: 3,51 кВт
- Теплопродуктивність: 3,8 кВт
- Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження): A++
- Діапазон робочих температур: -20 ~ +50
- Колір: Білий
Спліт системи NC clima Birmingham (-20`C)
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи – до 55 метрів квадратних – комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NС clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO18EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.


Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.



Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.

Фреон R32 та покриття Golden Fin
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.

Високий показник SEER - клас енергоспоживання А++ (співвідношення електрики, що споживається, до виробленої енергії холоду).

Інноваційний фреон R32 має на 64% менший потенціал глобального потепління порівняно з фреоном R410.

Гідрофільне покриття теплообмінників запобігає появі бактерій, плісняви та корозії у внутрішньому блоці.
Розумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5567 Вт |
| Потужність охолодження | 5274 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 55 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10.9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 319 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 215 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 965 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.7 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -20 - +50 °С |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Колір | Білий |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрів, Автоматичний, Вентилятор, Осушення, Нічний |
| Енергоефективність холод | A++ |
- Ціна: 40 999 ₴







