
Настінний кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B13TKVG-UA/RAS-13TAVG-UA
- В наявності
- Код: 1004568
34 999 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Настінний кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B13TKVG-UA/RAS-13TAVG-UA
- Бренд: Toshiba
- Рекомендована площа, м2: 35
- Тип компресора: Інверторний
- Тип встановлення внутрішнього блоку: Настінний
- Сила охолодження, кВт: 3.3
- Сила обігріву, кВт: 3.6
- Макс. потужність споживання на охолодження, кВт: 1.10
- Макс. потужність споживання на обігу, кВт: 0.92
- Фреон: R32
- Рівень шуму, дБ: 21
- Клас енергоефективності: А++
- Гарантія: 3 роки
Опис сплить системи Toshiba RAS-B13TKVG-UA/RAS-13TAVG-UAA
Японське слово SEIYA означає « тиха ніч». Саме під такою назвою Toshiba випустила новинку 2019 року — настінний кондиціонер Toshiba TKVG. У безшумному режимі рівень звукового тиску всього 19 дБ(А) - тихіше шопоту!

Основні технічні особливості кондиціонера Toshiba RAS-TKVG-UA:
Самоочистка внутрішнього блоку (після вимкнення кондиціонера вентилятор працює ще 20 хвилин, осушуючи теплообмінник).
- Автоматичний перезапуск.
- Режим Hi Power.
- Режим економії електроенергії.
- Робота на обігрів до -15 °С.
- Таймер на включення і вимикання.
- Хладагент R-32.
- Низький рівень шуму внутрішнього блоку 19 дБ.
Робота взимку: охолодження і обігрів.
Кондиціонер TKVG швидко й ефективно зігріє кімнату при температурі на вулиці до -15 градусів.
Взимку на обігрів необхідно розморожувати зовнішній блок. Іноді під час суворих погодних умов недостатньо автоматичного розморожування.
TKVG дозволяє вмикати його вручну. Це підвищило і надійності, і ефективність зимового обігріву.
Спліт-система здатна і охолоджувати приміщення взимку, що буває необхідно при великій кількості людей або виділяє тепло обладнання.
Toshiba Seiya працює на фреоні R32, який повністтю безпечний для навколишнього середовища. Він володіє на 74% меншим потенціалом глобального потепління, ніж фреон R410. При цьому кондиціонер на R32 фреоне володіє кращими показниками енергоефективності та продуктивності.

Самоочищення. У Toshiba Seiya завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшена можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після виключення кондиціонера працює ще деякий час. Тим самим ця функція запобігає забрудненню всередині кондиціонера і запобігає появі бактерій і неприємного запаху.

Внутрішній блок.
У безшумному режимі внутрішній блок кондиціонера працює так тихо, що ви помітите тільки комфортну прохолоду. 19 дБ(А) це тихіше, ніж шепіт людини на відстані 1 метр. Тому інверторний кондиціонер Toshiba TKVG ідеально підходить для спальні.
Зовнішній блок.
Найвеличніший елемент спліт-система, зовнішній блок спліт-систем SEIYA не турбує шумом ні власника, ні сусідів. У режимі зниженого шуму він стає на 3-4 дБ(А) тихим.
ВІДЕООБЗОР:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Таїланд |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 13000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3300 Вт |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Катехіновий фільтр, Плазмовий фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 230 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 798 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 920 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.1 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -15 - +46 °C |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Колір | Білий |
| Потужність БТU/год | 13 |
| Режими роботи | Автоматичний, Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентилятор, Нічний, Самоочистка, Таймер |
| Енергоефективність холод | A++ |
- Ціна: 34 999 ₴










