
Кондиционер Toshiba Seiya Classic RAS-B13B2KVG-E - RAS-13B2AVG-E
- В наявності
- Код: 1004583
35 999 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
Кондиционер Toshiba Seiya Classic RAS-B13B2KVG-E - RAS-13B2AVG-E
- Тип компресора: Інверторний
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Рекомендована площа: 35 кв.м
- Холодопродуктивність: 3,3 кВт
- Теплопродуктивність: 3,6 кВт
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 28,8х77х22,5 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 53х66х24 см
- Цвет: Білий
Новинка 2024 року - Seiya Classic
Японський виробник Toshiba представляє цьогорічну новинку у побутовому сегменті - Seiya Classic. Оновлена серія представлена у витонченому, класичному дизайні з розширеним функціоналом та удосконаленими технічними параметрами. Обробляє приміщення площею від 20 20 до 70 кв.м., що надає перевагу у використанні як для побутових будівель, так і для місць загального користування (офіси, магазини, навчальні центри тощо). Має базові опції: Охолодження/Обігрів/Осушення/Вентиляція.
Надтиха робота - головний акцент побутового кондиціонера Seiya, що дозволяє встановлювати його у кімнатах відпочинку та спальних кімнатах.



Основними режимами роботи кондиціонера серед користувачів вважаються: охолодження та обігрів. Режим роботи на холод матиме енергоефективність А++, на тепло - А+. Це говорить про оптимальність з огляду економії для користувача.

Інверторна спліт система Сея Класік підтримує безперебійну роботу на охолодження від -10 °С до +46 °С та на обігрів від -15 °С до 24 °С. Інтервал допустимої норми температури дозволяє використовувати кондиціонер цілий рік.

У разі раптового перезапуску, система відновить роботу із попередньо встановленими налаштуваннями. Автодіагностика триматиме кондиціонер під контролем та подасть сигнал у разі виникнення проблеми. Є захист від перепаду напруги.
Wi-Fi ready – дистанційне керування
Ще однією перевагою серії Toshiba Seiya Classic - є реалізована можливість управляти системою віддалено за допомогою спеціального Wi-Fi модуля, котрий встановлюється у внутрішній блок. На мобільний пристрій потрібно завантажити додаток “Toshiba Home AC control” та налаштувати згідно з інструкцією.
Вмикати та вимикати, змінювати режим, керувати налаштуваннями та інше, відтепер доступно із будь-якого місця та у будь-який час.

Без зайвого шуму
Японською мовою Seiya означає — тиха ніч. Спліт системи обладнані серією режимів для, практично, беззвучної роботи:
- QUIET - тихий режим роботи внутрішнього блока;
- SILENT - тихий режим роботи зовнішнього блока;
- Загальний режим тиші.
Режим тиші або його ще називають “Тихий сон” знижує рівень шуму внутрішнього блоку на стільки, що використання системи вночі не завадить вашому сну.

Опції, що допомагають
Побутові кондиціонери серії Seiya Classic оснащені додатковими функціями, що допомагають оптимізувати систему, зекономити, досягти певного результату та покращити процес використання для споживача.
- ECO – режим економного споживання;
- Power +8 С — режим підтримки плюсової температури;
- Режим каміна — робота вентилятора незалежно від опції обігріву;
- PRESET – режим пам`яті.

З Toshiba надійно
ТМ Тошиба – світовий виробник запчастин та комплектуючих, лідер провідних технологій, постачальник якісного обладнання, що стабільно утримує високі позиції на кліматичному ринку України.
Серцем спліт систем Toshiba - є інверторний двигун останнього покоління. Головними перевагами котрого, виступають: чітка підтримка встановленої температури (погрішність +/-1°С); мінімальний шум від роботи, “розумне” споживання ресурсів, що стає можливим шляхом постійної роботи компресора, котрий досягнувши встановленого параметра, не вимикається повністю, а лише збавляє обороти та контролює процес підтримки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Таїланд |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 13000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3300 Вт |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Катехіновий фільтр, Плазмовий фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 288 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 770 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 920 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -15 - +46 °C |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Колір | Білий |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрів, Вентилятор, Осушення, Нічний, Автоматичний, Самоочистка |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Енергоефективність холод | A++ |
- Ціна: 35 999 ₴






