
Кондиціонер DAIKO Polar Inverter ASP-H12PINX/AS-H12PINX (-25*С)
- В наявності
- Код: 100440
22 757 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
NOVATOR Polar INVERTER (тепловий насос) серія 2024 року
Торгова марка DAIKO успішно продається на кліматичному ринку України понад десять років. У системах DAIKO повністю використовують високоефективні технології виробництва, провідних виробників кліматичної техніки. Цю марку відрізняє, перш за все, оптимальне співвідношення між ціною та якістю, широкий модельний ряд, зручність монтажу та обслуговування. Обладнання марки DAIKO добре відоме споживачеві, що динамічно розвивається і, з кожним роком, збільшує свою частку на ринку. Вся продукція марки DAIKO сертифікована в Україні.
Daiko POLAR INVERTER R32 (-25°C) - ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність та продуктивність в екстремальних умовах. Дозвольте нам представити основні функції та особливості цього передового кондиціонера.
Основні Функції:
Обігрів до -25 градусів: Найвищий рівень ефективності - POLAR INVERTER працює на обігрів навіть при найнижчих температурах, забезпечуючи комфорт у будь-яких умовах.
Антикорозійне Покриття Golden Fin: Золоте покриття теплообмінника захищає від корозії та зовнішніх агресивних факторів.
Функція Автоматичного Перезапуску: Повертає кондиціонер в роботу автоматично після відключення електропостачання.
Активний Вугільний Фільтр: Забезпечте своє приміщення чистим повітрям завдяки вбудованому активованому вугільному фільтру.
Особливості:
• Новий Дизайн Внутрішнього Блоку: Елегантний та функціональний дизайн з покриттям Golden Fin.
• Прихований LED Дисплей: Сучасний та непомітний дисплей для зручного керування.
• Екологічно Чистий R32 Фреон: Кондиціонер працює на екологічно чистому R32 фреоні для збереження навколишнього середовища.
• Захисна Кришка на Труби: Надійний захист для вашого кондиціонера.
Робочий діапазон температур (холод): -15...+53 °С
Робочий діапазон температур (обігрів): - 25...+30 °С
Рекомендована площа приміщення (при висоті стелі до 3х метрів): 36 м2
Гарантія - 5 років.
Вибір Daiko POLAR INVERTER R32 -25°C - це вибір комфорту та надійності у будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3420 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 36 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1005 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1130 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4 |
| SEER (робота на охолодження) | 6.1 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -25 - +53 |
| Діаметр труб холодагенту | 6,35/9,52 |
| Колір | Білий |
| Компресор | RECHI |
| Енергоефективність холод | A++ |
- Ціна: 22 757 ₴





