
Кондиціонер DAIKO NOVATOR INVERTER NSK-H09NVR/NSK-H09INVR
- В наявності
- Код: 100432
16 163 ₴
- +380 (97) 705-68-84SHOWROOM
NOVATOR INVERTER серія 2024 року
Торгова марка DAIKO успішно продається на кліматичному ринку України понад десять років. У системах DAIKO> повністю використовують високоефективні технології виробництва, провідних виробників кліматичної техніки. Цю марку відрізняє, перш за все, оптимальне співвідношення між ціною та якістю, широкий модельний ряд, зручність монтажу та обслуговування. Обладнання марки DAIKO добре відоме споживачеві, що динамічно розвивається і, з кожним роком, збільшує свою частку на ринку. Вся продукція марки DAIKO сертифікована в Україні.
Кондиціонер DAIKO NOVATOR INVERTER - новинка 2024 року . Надійний інверторний компресор гарантує роботу на обігрів при температурі -15°С .
Кондиціонери серії NOVATOR INVERTER вирізняються:
- Вишуканим дизайном внутрішнього блоку з покриттям Golden Fin. це золоте покриття теплообмінника, яке захищає від корозії та агресивного зовнішнього середовища.
- Світловий індикатор режимів роботи кондиціонера
- Технологія 4D Air Delivery
- Іонізатор Cold Plasma
- Компресор всесвітньо відомого бренду GMCC
- Прихований LED дисплей.
- Працює на фреоні R410.
- Фільтр тонкої очистки (carbon filter).
- Діапазон зовнішніх температур роботи кондиціонера:
- Холод: +18…+52 °C . Тепло: -15…+24 °С
- Захисна кришка на трубі.
Площа приміщення, що рекомендується (при висоті стелі до 3х метрів): 27 м2
Гарантія на кондиціонер 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2650 Вт |
| Потужність охолодження | 2550 Вт |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 6.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 198 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 630 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 730 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 795 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4.02 |
| SEER (робота на охолодження) | 7.03 |
| Діапазон робочої температури експлуатації, °С | -15- +52 |
| Діаметр труб холодагенту | 6,35/9,52 |
| Колір | Білий |
| Компресор | GMCC |
| Енергоефективність холод | A+ |
- Ціна: 16 163 ₴






